TJ Jiskra Kuks - FO Křovice 2 : 3 ( 0 : 1 )

26.03.2015 11:51

Hřiště - umělá tráva Nové Město nad Metují - 22.3.2015 od 12.00 hod.

Hrálo se za nepříjemného chladného větru, kde teploměr ukazoval 2 - 3 stupně nad nulou.

1. poločas

Děkan

Nosál - Svoboda - Vacek - Lhotský

Vrba (23. Martin) - Zilvar (46. Malý) - Přikryl - Šanovec (23. Moravec)

Tobiáš - Hoffinger

2. poločas

Děkan

Vrba (22. Martin) - Malý - Přikryl -  Moravec

Hoffinger - Šanovec ( hokejově střídal Tobiáš Hofíka a Šáňu)

V 37. min. se po individuální akci a střelou z hranice velkého vápna zapsal mezi střelce Matěj Moravec.

První poločas jsme byli o trošku lepší. Na začátku druhého poločasu si náš gólman svojí laxností zavinil vyrovnání.

Druhý poločas byl vyrovnaný, ale bohužel kalich hořkosti si Děkánek vypil do dna, když střelu z velké vzdálenosti

pustil za svá záda. V 74. min. zahrával Moravec přímý kop z 18 metrů. Vcelku povedená střela kterou soupeřův obránce

vyrazil asi rukou, ale správně postavený Míra Martin nekompromisně zavěsil a srovnal na 2 : 2. Když se zdálo, že utkání nebude

mít vítěze tak tvrdou střelou kapitán Vacek rozhodl o výhře z téměř poloviny hřiště.